Великий Майдан. Трохи про сакральне.

20.03.2014 – 22:27

Найгірше – це невідомість, особливо у тривожні часи. Не варто гадати, що нас чекає попереду. Але я скажу те, що знає багато хто – в кінцевому підсумку все буде добре. Ми вже один раз прожили це життя. Це був Майдан у Києві.

Ви всі розумні, освічені й дорослі люди. Ви й самі бачите – те, що записано в поважних текстах про те, що мале у великому і, що внизу, то і нагорі – працює як ланки одного ланцюга  єдиного закону світобудови.

Ми зараз переживаємо час Великого Майдану. І сьогоднішній день з шоу в Кремлі – це наше 16 січня з тими довбаними законами. Таке ж нахабство, презирство до холопів і захоплення своєю безкарністю і вседозволеністю.

Дійові особи ті ж самі. Трійка була на Майдані і весь час чогось вичікувала. Тепер вона на сцені Великого Майдану. Знову – ми миролюбна нація, в той час як нас били і принижували. Я зараз без оцінок, просто через це нам треба було пройти.

Потім Грушевського та “Правий сектор”, який казна-звідки взявся, і перша ломка планів геніїв провокацій. Я не знаю, що або хто в часи Великого Майдану зіграє роль “Правого сектора”, але події підуть не за планом Кремля. І ви про це знаєте.

Наш хряк теж був самовпевненим ублюдком і пер до останнього. Маленького неонаполеона історія нічому не вчить, але доля його така ж сама, як ростовського біженця.

Через київський Майдан пройшли мільйони людей, перш ніж він зміцнів, набрав силу і став переможцем. На це пішов час. Не поспішайте виривати чеку з гранати, як би це зараз не хотілося зробити. Через наш український Великий Майдан повинні пройти сотні мільйонів людей усього світу, для того, щоб могли не тільки запалити шини, а й перемогти. На це потрібен час . Це й буде найважчий і деколи тривожний час. Але тепер у вас, незважаючи на тривогу, є впевненість в тому, як все закінчиться.

Великий Майдан обов’язково переможе. І переможе тому, що в кожному з нас з’явилося те відчуття, якого не було раніше – віддати життя за ближнього свого. І ще. Наплюйте на зброю, його пропорції і все інше. Всевишній, на відміну від нас знав, як все буде і тому закликав до свого Світлого небесного війська тих, кого ми вже втратили. Вони допоможуть нам у найважчі хвилини. І ви це знаєте. Все буде добре!

Ось побачите: незабаром увесь світ з гордістю буде скандувати:

Слава Україні!

© Олександр Гудзов

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s